Vyberte svou zemi nebo region.

domů
O nás

O nás

Micro-Semiconductor.com

Micro-Semiconductor.com je globální organizace pro zadávání zakázek poskytující profesionální a efektivní řešení pro zadávání veřejných zakázek významným výrobcům OEM a smluvním výrobcům po celém světě. Specializujeme se na lokalizaci zařízení těžko dostupných, zastaralých, na konci životnosti, přidělených a dlouhých dodacích lhůt.

Aplikace

S podporou Micro-Semiconductor.com narazíte na značku

Každý zákazník, kterému sloužíme, se zase snaží sloužit zákazníkům v konkrétním segmentu trhu. Toto je klíčový faktor v technologiích a službách, které doporučujeme pro podporu vaší vize. Náš tým přináší přímou osobní zkušenost v široké škále tržních aplikací, které pokrýváme, a jsme odborníky na vytváření aplikací, které vyhovují. Poskytujeme komplexní řešení, která odpovídají úrovním výkonu, podmínkám prostředí, regulačním požadavkům a odvětvovým normám specifickým pro každý trh, na kterém působíme.

Micro-Semiconductor.com je také v čele identifikace a předních zákazníků, kteří chtějí těžit z rozvíjejících se trhů. Vidíme za horizontem, abychom byli předem připraveni na to, kam trhy směřují.
Níže uvádíme některé z největších trhů, které podporujeme, spolu s aplikacemi, které pokrývají více trhů:
Letectví a obrana, Automobilový průmysl a doprava, Komunikace, Integrované vidění, Energie, Zdravotnictví, Automatizace domů a budov, Průmyslový, Osvětlení, Zabezpečení a dohled, Nositelná zařízení

profil společnosti

Od roku 2003 jsme vždy důslední a věnujeme se pomoci našim zákazníkům rychle a přesně najít těžké najít, zastaralé, konec životnosti, přidělené a dlouhé dodací lhůty a získat autentické nové a originální elektronické součástky za konkurenceschopné ceny.

Hluboce chápeme, že je obtížné získat zastaralé elektronické součástky. Kupující by měli vždy strávit až 60% svého času na pořízení, což je dvakrát tolik, než hledání konvenčních dílů. Na základě této výzvy Micro-Semiconductor.com soustavně optimalizuje náš skladový inventář a globální síť dodavatelů, aby snížila vaše nákupní cykly, snížila transakční náklady a poskytla kvalitní elektronické součástky za konkurenceschopné ceny.

Dnes je v našem skladu více než 1 000 000 SKU, odděleně uložených a udržovaných v zařízení chráněném proti ESD - Hongkong, Singapur a USA. Proto, když společnosti nejsou schopny plnit své požadavky prostřednictvím běžných franšízových kanálů, obracejí se na Micro-Semiconductor.com pro okamžité řešení.

Jako online supermarket zaměřený na zákazníka neustále zdokonalujeme naše služby a vytváříme humanizovanou platformu pro zákazníky (od prvotřídního vyhledávače a elektronického zadávání veřejných zakázek, rozsáhlých a aktuálních informací o produktech až po služby 24/7) , kde kupující mohou získat okamžitý přístup k bezpečnostním zásobám připraveným k odeslání a snadno dokončit nákup pomocí několika rychlých kliknutí, než aby zběsile volali zdroje z celého světa po součástkách. Zároveň nabízíme širokou škálu služeb s přidanou hodnotou, abychom lépe sloužili vaší společnosti. Ať už potřebujete páskování a navíjení, programování komponent nebo smluvní výrobu, dokážeme vše. Všechny naše služby s přidanou hodnotou se odehrávají v jednom z našich skladů kompatibilních s ESD a jsou prováděny vysoce vyškolenými (organizacemi SMTA a IPC) a zkušenými techniky.

Micro-Semiconductor.com se zároveň věnuje spolupráci ve spolupráci se svými klienty za účelem poskytování optimálních, nákladově efektivních, alternativních řešení a služeb, které klient potřebuje , nabízí komplexní analýzu rizik, která pomůže OEM optimalizovat dodavatelský řetězec s ohledem na budoucí obchodní cíle a cíle. potřebujete alternativní služby a služby analýzy rizik

V budoucnu budeme i nadále globálně růst a zaměříme se na poskytování nejširšího výběru elektronických součástek na skladě, čehož dosáhneme prostřednictvím našeho závazku k neustálému zlepšování našich procesů, služeb, produktů a našich lidí, přičemž budeme trvat na naší obchodní filozofii zaměřené na inovace , potěšující a ohromující zákazníky s naší dokonalostí zákaznických služeb, přesností objednávek a včasným doručením.

Proč nakupujete u nás?

Ušetřete čas a peníze.
Více než 1 000 000 čísel dílů na skladě k okamžitému dodání. S 6+ miliony řádkových položek k dispozici elektronické součástky v Micro-Semiconductor.com. Naše efektivní prostředí pro zadávání veřejných zakázek online zajišťuje nižší transakční náklady.
ZÍSKEJTE CENU

Co prodáváme

Výhodná značka: Xilinx, Altera, Microsemi, Microchip, Lattice, Texas Instruments, STMicroelectronics, Infineon, NXP, Maxim Integrated, Cypress, Fairchild, ON Semiconductor, Zilog, Intel, Honeywell, Panasonic, Broadcom, Omron, Sharp, KEMET, AVX, TE Connectivity a další ..

Kontaktujte nás

Micro-Semiconductor.com