Vyberte svou zemi nebo region.

domů
Prohlášení na faktuře

Prohlášení na faktuře

Fakturační údaje:


Vážení všichni uživatelé, po zakoupení od Micro-Semiconductor.com obdržíte naši oficiální obchodní fakturu, přečtěte si prosím pozorně níže uvedené pokyny.

1, Pokyn k vystavené faktuře

Faktura bude vystavena od Micro-Semiconductor.com. Částka faktury bude záviset na výši skutečné částky, kterou jste zaplatili.
Micro-Semiconductor.com poskytuje dva druhy faktur, fakturu s DPH (neodčitatelnou) a speciální fakturu s DPH (odečitatelnou).
Kvůli zlepšení efektivity provozu a zamezení efektu vrácení bude faktura vystavena do 5 pracovních dnů poté, co uživatelé dostanou zboží.
Vyplňte správnou adresu, kontaktní osobu a telefonní číslo, abyste zajistili přesné doručení faktur. Pokud tyto údaje nevyplníte, Micro-Semiconductor.com zašle fakturu na stejnou adresu jako odeslané zboží, abychom vás mohli včas kontaktovat.

2, faktura s DPH

Micro-Semiconductor.com obvykle vystavuje fakturu s DPH pro uživatele, kteří nejsou běžnými poplatníky.
Do faktury prosím napište příslušné jméno společnosti a daňové údaje.

3, zvláštní faktura s DPH

Pokud potřebujete vystavit "speciální fakturu s DPH", kontaktujte naše účetnictví, jinak systém Micro-Semiconductor.com vystaví fakturu s DPH.
Vyplňte a pečlivě zkontrolujte všechny fakturační údaje, Micro-Semiconductor.com nenese odpovědnost v případě jakékoli chyby.
Speciální faktura s DPH bude zaslána expresně po potvrzení zásilky.
Vyplňte prosím název společnosti, adresu, telefonní číslo, daňové číslo, název banky a účet, adresu pro zaslání faktury, aby uživatelé mohli běžně používat speciální fakturu s DPH, ale všechny vyplněné údaje musí být stejné jako platba daně.
Název společnosti musí být název průmyslové a obchodní registrace.
Adresa společnosti a telefonní číslo faktury musí být stejné jako údaje o vaší společnosti.
Daňové registrační číslo je číslo na <>, 15 čísel obvykle, prosím pečlivě zkontrolujte a zadejte.
U obou musí být napsáno jméno banky a číslo účtu.

4, Oznámení

Pokud uživatelé napíšou nesprávné informace pro speciální fakturu s DPH, pak Micro-Semiconductor.com vystaví fakturu s DPH automaticky a bez vrácení.
Micro-Semiconductor.com nepřijme požadavek na opětovné vystavení speciální faktury s DPH, pokud jsme již vystavili fakturu podle údajů uživatelů.

5, Přátelské připomenutí

Pokud máte pochybnosti o vystavené faktuře, kontaktujte finanční oddělení Micro-Semiconductor.com.
Pokud neobdržíte fakturu do 30 dnů po obdržení zboží, kontaktujte zákaznický servis Micro-Semiconductor.com. Fakturu nebudeme vystavovat podruhé, pokud nás nemůžete kontaktovat do 90 dnů (od data objednávky)
Název produktu na faktuře bude psát Electronic Components, číslo dílu bude psáno jako skutečná objednávka, žádné další speciální požadavky.

6, vrácení faktury

Pokud zjistíte, že fakturační údaje jsou nesprávné, kontaktujte prosím náš zákaznický servis, Micro-Semiconductor.com je nahradí a odešle správné co nejdříve.
Pokud chcete změnit fakturační údaje, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Po potvrzení našeho finančního oddělení pošleme revidovanou fakturu na vaši uvedenou adresu.
Bez souhlasu zákaznického servisu naše finanční oddělení nepřijme žádost o vystavenou fakturu z telefonu, faxu, e-mailu.