Vyberte svou zemi nebo region.

domů
Line Card
ERP Power
ERP Power
Klasifikace
5
produkty
337
Zvýšit
247

popis

- Společnost ERP, která byla založena v roce 2004, navrhuje a vyrábí energeticky úspornou výkonovou elektroniku řidiče LED pro architektonické, komerční a průmyslové aplikace. Malé a přitom výkonné produkty ERP poskytují špičkovou kombinaci kompaktních rozměrů, vestavěné inteligence, rozsáhlou kompatibilitu stmívačů a vysokou efektivitu za konkurenční cenu. Společnost sídlící v Moorpark, CA, vlastní a provozuje vlastní výrobní závod s certifikací ISO 9001, který zajišťuje kvalitu návrhu, získávání, výrobu a testování.
LED ovladače ERP Power jsou malé, inteligentní a efektivní. Vysoká hustota výkonu řidičů ERP vede k velikosti napájecích zdrojů, která jsou o 20 +% menší než naše konkurence. Malá velikost dává elektromechanickým inženýrům flexibilitu při navrhování oceňovaných kreativních svítidel bez ohledu na velikost napájecího zdroje. Jsme šťastní, že jsme mocí uvnitř mnoha předních světových svítidel.
ERP se domnívá, že LED ovladače jsou inteligentním místem pro vkládání inteligentních prvků pro ovládání osvětlení pro řízení prostředí a optimalizaci úspor energie. ERP ovladače jsou programovatelné pro dosažení úspory efektivnosti dodavatelského řetězce pro naše zákazníky tím, že umožňují použití jediného napájecího zdroje v různých konstrukčních provedení přizpůsobením výstupních parametrů specifickým požadavkům na pole LED. Nad rámec osvětlení - ovladače ERP se mohou integrovat s řadou senzorů - prostřednictvím kabelového nebo bezdrátového připojení - fungují jako páteř pro přístup k aplikacím Internet of Things (IoT). Říkáme tomu Internet světla.

Industry News

KATEGORIE PRODUKTů

Ochrana obvodu
Ochrana proti osvětlení
Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board)
LED ovladače
Příslušenství
Konvertory AC DC
Transformátory
Izolační transformátory a autotransformátory, krok