Vyberte svou zemi nebo region.

domů
Line Card
Knowles Syfer
Knowles Syfer

Knowles Syfer

Knowles Syfer, Syfer
Formulář žádosti o cenovou nabídku
Klasifikace
6
produkty
256,600
Zvýšit
359

popis

- Společnost Knowles Syfer (dříve Syfer Technology Limited) je přední světový výrobce proslulý pro inovativní vysokofrekvenční vysokotlaké Hi-Q RF MLCC a filtry potlačující EMI thru-hole / SMT. Naše komplexní sortiment zahrnuje; MLCCs zahrnují RF / mikrovlnné / ultra-nízké ESR, vysoké napětí na 12 kVDC, 250 VAC hodnocení, bezpečnostně certifikované SMD, jakož i součásti třídy. Náš patentovaný systém StackiCap ™ je jedinečná kondenzátorová sestava navržená pro dosažení vysoké kapacity a vysokého napětí.
Filtrační sestava společnosti Syfer má EMD napájení prostřednictvím kondenzátorů s jmenovitým výkonem 3 A, filtrem SMD C a Pi o výkonu 20 A a technologii X2Y®.
Široký sortiment Syfer AEC Q200 je vybaven jak EMI filtry na povrchu, tak vysokorychlostními MLCC zaměřenými na automobilový trh HEV a EV.
Celosvětové výrobní operace zahrnují zbrusu nové zařízení v Suzhou v Číně vybavené moderním vybavením pro zajištění konzistentních a vysoce kvalitních výrobků, které uspokojují rostoucí potřeby našich globálních trhů.

Industry News

KATEGORIE PRODUKTů

Kondenzátory
Keramické kondenzátory
Sady
Kapacitní sady
Optoelektronika
Moduly displeje - LCD, OLED, grafické
Vývojové desky, sady, programátory
Hodnocení a demonstrační desky a sestavy
Filtry
Napájecí kondenzátory
Filtry EMI / RFI (LC, RC sítě)