Vyberte svou zemi nebo region.

domů
Line Card
TechNexion
TechNexion
Klasifikace
6
produkty
260
Zvýšit
229

popis

- TechNexion je přední poskytovatel "integrovaného řešení", který navrhuje a vyrábí špičkové výpočetní systémy. Podporované zkušenými inženýry a specialisty na výrobky, naše odborné znalosti se zaměřují na vytváření a testování vestavěných systémů, které lze aplikovat na zabezpečení sítí, automatizaci továren, zařízení pro zdravotní péči, aplikace pro streamování médií a další průmyslová odvětví.
TechNexion nabízí širokou škálu integrovaných modulárních řešení pro přední firmy v automatizaci ODM / OEM a řízení procesů, hraní her, digitální signage, streaming multimédií a reklamy, komunikace, síťové komunikace a bezpečnostní průmysl.
Produkty TechNexion zahrnují systémové moduly, nosné desky, vestavěné systémy a řešení s jednou deskou, které jsou podporovány bezkonkurenční otevřenou hardwarovou dokumentací a softwarem opensource.
TechNexion je certifikován podle ISO-9001 a ISO-14001, je osvědčeným partnerem společnosti Freescale a zakládajícím členem standardu EDM (Embedded Design Modules).

Industry News

KATEGORIE PRODUKTů

Optoelektronika
Moduly displeje - LCD, OLED, grafické
Příslušenství
Průmyslová regulace
Rozhraní člověk-stroj (HMI)
Vývojové desky, sady, programátory
Vyhodnocovací desky - vestavěné - MCU, DSP
Vestavěné počítače
Počítače s jednou deskou (SBC)
Příslušenství