Vyberte svou zemi nebo region.

domů
Line Card
Varitronix International Ltd.
Varitronix International Ltd.

Varitronix International Ltd.

Varitronix International Ltd., Varitronix
Formulář žádosti o cenovou nabídku
Klasifikace
5
produkty
196
Zvýšit
8

popis

- Společnost Varitronix, založená v roce 1978 skupinou akademiků z univerzit Hongkongu, se stala jedním z předních světových výrobců displejů s tekutými krystaly (LCD). Odhodlání poskytovat prémiovou službu i prémiový produkt zaznamenalo, že společnost se neustále rozrostla na úroveň v roce 1991, kdy byla na Hongkongské burze úspěšně zahájena naše přidružená holdingová společnost Varitronix International Limited.
Společnost Varitronix byla od počátku výzkumnou společností, která spolupracovala se zákazníky na vývoji pokročilých LCD produktů pro širokou škálu trhů včetně sofistikovaných obchodních, průmyslových, lékařských a vojenských zobrazovacích produktů. Tyto produkty se pohybují od jednoduchých LCD displejů až po kompletní sestavy na klíč pro mnoho světových výrobců OEM. Důraz na poskytování nejkvalitnějších výrobků byl v březnu 1995 důležitý pro Varitronix, který získal certifikaci ISO 9001.
Produktová řada obsahuje: Standardní a zakázková grafika, Dot-Matrix, LCD sklo, moduly a systémy na klíč. Nabízíme nejmodernější technologie: Twisted-Nematic (TN), High-Twist (HTN), Super-Twist (STN), Extended-Temp. STN, černobílý film kompenzovaný STN, dvojitý STN, Host-Host, Heilmeier displeje a dotyková obrazovka.

Industry News

KATEGORIE PRODUKTů

Snímače, převodníky
Snímače teploty - NTC termistory
Optoelektronika
Moduly displeje - LCD, OLED, grafické
Moduly zobrazení - LCD, OLED znak a číselné
Příslušenství
Vývojové desky, sady, programátory
Hodnocení a demonstrační desky a sestavy