Vyberte svou zemi nebo region.

domů
Line Card
VersaLogic Corporation
VersaLogic Corporation

VersaLogic Corporation

VersaLogic Corporation
Formulář žádosti o cenovou nabídku
Klasifikace
6
produkty
540
Zvýšit
11

popis

- Budování pověsti o velmi vysokých spolehlivých produktech a špičkové službě, 35-letá historie konzistence získala VersaLogic pověst nejdůvěryhodnější vestavěné počítačové společnosti v oboru. VersaLogic poskytuje nejmodernější vestavěné počítače spolu s odbornou technickou podporou pro kritické trhy, jako je například lékařský a obranného průmyslu.
Je úspěch vašeho projektu závislý na vestavěném počítači? Zjistěte, proč se výrobci OEM na celém světě spoléhají na to, že VersaLogic je uvnitř svých nejdůležitějších strojů a zařízení.
VersaLogic nabízí širokou škálu kompletních jednorázových počítačů (SBC). Tyto samostatné počítače jsou ekvivalentní stolnímu počítači, ale v menším, robustnějším a spolehlivějším balíčku. Většina z nich má standardní vstupy a výstupy, jako klávesnice, USB, video, ethernet a další.
Vestavěné počítače společnosti VersaLogic jsou navrženy pro nejnáročnější aplikace. Od ultra malých (velikosti kreditních karet) až po průmyslové desky PC / 104 a EBX se jejich počítače kompatibilní s x86 používají vždy, když se počítá spolehlivost. Vycházejí v nejtvrdších podmínkách včetně teplotních extrémů (-40 až + 85C), nárazů, vibrací a vlhkosti.
Všechny počítače VersaLogic jsou kompatibilní s x86, používají standardní operační systémy Windows nebo Linux a známé vývojové nástroje k vytváření aplikací. Používá se pro kritické projekty v medicíně, obraně, letectví a průmyslové automatizaci. VersaLogic stojí za každou deskou, kterou prodává, a zálohuje ji s oceňovanými službami a technickou podporou. Další informace naleznete na kartě Informace o společnosti níže.

Industry News

KATEGORIE PRODUKTů

Vestavěné počítače
Počítače s jednou deskou (SBC)
Rozhraní rozhraní
Příslušenství
Vývojové desky, sady, programátory
Software, služby
Krabice, skříně, regály
Stojany na karty
Příslušenství k rackovým kartám