Vyberte svou zemi nebo region.

domů
Line Card
Virtium Technology Inc.
Virtium Technology Inc.

Virtium Technology Inc.

Virtium Technology Inc.
Formulář žádosti o cenovou nabídku
Klasifikace
7
produkty
1,437
Zvýšit
8

popis

- Virtium je poskytovatel integrovaných SSD a průmyslových paměťových produktů, který je založen na řešeních. OEM je důvěryhodný pro síťové, komunikační, průmyslové, zábavní, dopravní, herní a mobilní monitorovací systémy. Firma Virtium vyniká jak při prvotřídních řešeních, tak bezkonkurenční kontinuitě podpory starších produktů, které splňují požadavky zákazníků na výkon, nasazení a nasazení produktu. Virtium je známý jako inovátor paměťových a paměťových technologií.
Virtium je hnací silou v neustálém rozvoji integrovaných SSD a paměťových modulů, které poskytují kapacitu, tvarový faktor, rozšířenou teplotu, robustnost a konfiguraci, která pomáhají výrobcům OEM úspěšně soutěžit. Některé z největších světových společností jsou dlouholetými zákazníky společnosti Virtium a zahrnují Alcatel-Lucent, Boeing, DRS Technologies, Emerson, Freescale, General Dynamics, General Electric, IBM, Intel a Radisys.
Virtium má důkladnou znalost OEM vestavěných systémů & rsquo; požadavky na konzistenci produktu, vysokou spolehlivost, dlouhodobou nabídku a inovaci produktu. Nabízí kompletní řadu paměťových a paměťových produktů, Virtium je mezi prvními, kteří nabízejí špičkové řešení a zároveň podporují některé z nejdelších životních cyklů produktů v oboru. Díky spolupráci v oblasti prodeje a navrhování spolupráce se společnost Virtium stává skutečným partnerem se svými zákazníky splněním zvláštních požadavků, jako je rozšířená teplota nebo speciální testování, které výrobci, kteří nejsou zaměřeni na vestavěný trh, nemohou poskytnout.
Společnost Virtium se sídlem v jižní Kalifornii je soukromá a finančně stabilní technologická společnost, která prokázala ziskovost za každou čtvrtletí za posledních šest let a byla zařazena společností Inc. Magazine jako jedna z 500 nejrychleji rostoucích soukromých společností. Virtium s celosvětovými zařízeními jsou certifikovány podle nejnovějších norem kvality ISO 9001 a AS9100 a společnost působí po celé Severní Americe, Evropě a Asii. Nejdůležitější je, že firemní infrastruktura je optimalizována tak, aby zákazníkům poskytovala průmyslová řešení s nejvyšší hodnotou, která izolují výrobce OEM od požadavků na konzistenci a kvalifikaci produktu při použití výrobků spotřebitelského stupně.
Ve světě plném dodavatelů komodit vyniká společnost Virtium tím, že dodává kombinaci vysoce kvalitních, integrovaných výrobků, technické podpory a nejdelších životních cyklů výrobku.

Industry News

KATEGORIE PRODUKTů

Napájecí zdroje - montáž na desku
DC DC měniče
Příslušenství
Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board)
DC DC měniče
Konvertory AC DC
Paměťové karty, moduly
USB flash disky
Solid State Drives (SSD)
Paměťové karty