Vyberte svou zemi nebo region.

domů
Nejnovější produkty
Bezdrátové monitorování prostředí Wi-Fi

Bezdrátové monitorování prostředí Wi-Fi

2020-10-02
RLE Technologies

Bezdrátové monitorování prostředí Wi-Fi

Bezdrátové senzory RLE WiNG a Wi-Fi monitorují podmínky v jakémkoli kritickém prostoru

Bezdrátové a Wi-Fi senzory RLE byly největším prodejcem společnosti ve 2. čtvrtletí 2020. Zařízení důležitá pro mise po celém světě spoléhají na flexibilitu, spolehlivost a snadné nastavení WiNG, aby ochránily své kritické aktiva. WIFI-TH poskytuje data o teplotě a vlhkosti prostřednictvím stávajících sítí Wi-Fi a podporuje šifrování WPA a WPA2-PSK. Ačkoli WiNG-MGR může být samostatný pro výstražné upozornění a trendy, může se integrovat do podnikových DCIM nebo BMS pomocí BACnet, MODbus nebo SNMP.

WiNG-MGR má řadu 900 MHz a 868 MHz RF snímačů a vysílačů pro monitorování podmínek, jako je diferenční tlak vzduchu, rychlost vzduchu, detekce úniku, analogový vstup snímače (0 VDC na 5 V.DC, 0 VDC na 10 VDCa 4 mA až 20 mA), digitální vstup, termistor 10k2 a vstup RDT 1000 Ω platina spolu s teplotou a vlhkostí. Bezdrátová síť WiNG společnosti RLE má výjimečný dosah a výdrž baterie až 12 let, což pomáhá při trvalé ochraně a viditelnosti prostředí pro trvalé nebo dočasné monitorovací řešení.

Bezdrátové připojení WiNG je nasazeno v oblastech, jako jsou datová centra, zdravotnictví, školy, univerzity, průmyslové závody, komerční budovy, sklady a sklady teplé / studené / mokré / suché / špinavé / čisté. WiNG-MGR (brána) a WiNG-RXT (prodlužovač dosahu) mohou přenášet data na vzdálenost 1 000 stop v přímé viditelnosti pomocí rádiového přenosu 900 MHz / 868 MHz. WiNG-TH a další senzory / vysílače WiNG komunikují až 600 stop od WiNG-MGR nebo WiNG-RXT s 98% úspěšností doručení paketu každých 10 až 20 sekund. WIFI-TH je naprogramován na intervalové doručování dat od 1 do 30 minut. Lze očekávat 7letou výdrž baterie v 5minutových intervalech přenosu a delší výdrž baterie v méně kritických prostorech, kde jsou přijatelné datové přenosy 10+ minut.

Prostředí IoT a Edge vyžadující k optimalizaci BAS a IAQ integrovaná data jsou hnací silou poptávky po spolehlivé bezdrátové technologii. Společnost RLE Technologies sídlí ve Fort Collins ve státě CO a je hrdá na to, že vyrábí téměř všechny produkty v USA.

Funkce
 • Životnost RF baterie WiNG 900 MHz / 868 MHz až 12 let
 • Výdrž baterie WIFI-TH až 7 let v 5minutových intervalech
 • Vysílače WiNG komunikují až do 600 stop v interiéru přímou přímou viditelností
 • WiNG-RXT komunikuje s WiNG-MGR až do vzdálenosti 1 000 ft přímé viditelnosti
 • 98% přesnost přenosu paketů
 • Kompaktní rozměry se standardními možnostmi montáže
 • WiNG-T a WiNG-TH obsahují magnet pro rychlou a snadnou instalaci
 • Integruje BACnet, MODbus a SNMP
 • Alarmy a trendy spravované ve webovém uživatelském rozhraní brány s podporou IP (WiNG-MGR)
 • Žádné softwarové licence
Aplikace
 • Teplota, vlhkost a rosný bod v datových centrech a telekomunikačních místnostech MDF / IDF (WIFI-TH a WiNG-T / TH)
 • Integrace teploty a vlhkosti WIFI a WING pro optimalizaci výkonu BAS a umožnění požadavků IAQ a hlášení shody
 • Detekce úniků v kritických prostředích včetně všech typů budov (WiNG-LD)
 • Měření diferenčního tlaku vzduchu v datových centrech, školách, komerčních budovách a zdravotní péči za účelem splnění požadavků IAQ (WiNG-DAP)
 • Měření rychlosti vzduchu typicky pod vyvýšenými podlahami (WiNG-AIR)
 • Měření odporu od vstupu termistoru 10k2 pro monitorování chladničky / mrazničky, dodávky teplé / studené vody a teploty zpátečky pomocí senzoru trubkového pásu, potrubní sondy integrované do BAS pro optimalizaci systému (WiNG-THRM)
 • Změřte odpor od 1 000 Ω platinového snímače RTD pro monitorování chladničky / mrazničky, dodávky teplé / studené vody a teploty vratné vody pomocí snímače trubkového pásu, potrubní sondy integrované do optimalizace BAS (WiNG-RTD)
 • Monitorování sepnutí kontaktů a alarmy, jako jsou kouřové alarmy, detekce plynů vodíku / metanu, dveřní kontakty, alarmy mechanických zařízení a další (WiNG-DI)
 • Připojte výstup (0 VDC na 5 V.DC, 0 VDC na 10 VDCnebo 4 mA až 20 mA) z 3rd párty senzor a tuto hodnotu přenášejte každých 10 až 20 sekund (WiNG-ANLG)

Bezdrátové monitorování prostředí Wi-Fi

obrazČíslo dílu výrobcePopisdostupné množstvíZobrazit podrobnosti
WIFI TEMP AND HUMIDITY SENSORWIFI-THWIFI SNÍMAČ TEPLOTY A VLHKOSTI150 - Okamžitě WIRELESS AIRFLOW SENSORKŘÍDLO-VZDUCH10BEZDRÁTOVÝ SNÍMAČ PRŮTOKU VZDUCHU25 - Okamžitě WIRELESS AIRFLOW SENSORKŘÍDLO-VZDUCH3BEZDRÁTOVÝ SNÍMAČ PRŮTOKU VZDUCHU25 - Okamžitě WIRELESS AIRFLOW SENSORKŘÍDLO-VZDUCH4BEZDRÁTOVÝ SNÍMAČ PRŮTOKU VZDUCHU25 - Okamžitě WING TRANSMITTER ANALOG INPUTKŘÍDLO-ANLGKŘÍDELOVÝ VYSÍLAČ ANALOGOVÝ VSTUP25 - Okamžitě WIRELESS DIFF PRESSURE SENSORWING-DAPBEZDRÁTOVÝ SNÍMAČ DIFF TLAKU25 - Okamžitě WING TRANSMITTER DIGITAL INPUTKŘÍDLO-DIKŘÍDELOVÝ VYSÍLAČ DIGITÁLNÍ VSTUP25 - Okamžitě CONTROLLER FOR WING SENSORSWING-MGRŘÍDÍCÍ JEDNOTKA PRO SNÍMAČE KŘÍDLA25 - Okamžitě RANGE EXTENDER FOR WING SENSORSWING-RXTROZSAH ROZSAHU PRO KŘÍDELOVÉ SENZORY25 - Okamžitě WIRELESS TEMPERATURE SENSORWING-TBEZDRÁTOVÝ SNÍMAČ TEPLOTY250 - Okamžitě WIRELESS TEMP HUMIDITY SENSORWING-THBEZDRÁTOVÝ SNÍMAČ VLHKOSTI TEPLOTY250 - Okamžitě