Vyberte svou zemi nebo region.

domů
Kvalitní

Kvalitní

Kvalitu dodavatelského úvěru důkladně prošetřujeme, abychom od začátku kontrolovali kvalitu. Máme vlastní tým QC, který může sledovat a kontrolovat kvalitu během celého procesu včetně příchodu, skladování a dodání. Všechny díly před odesláním projdou naším oddělením QC, na všechny nabízené díly nabízíme 1letou záruku.

Naše testování zahrnuje:

Vizuální kontrola

Použití stereoskopického mikroskopu, vzhled komponentů pro 360 ° všestranné pozorování. Zaměření stavu pozorování zahrnuje balení produktu; typ čipu, datum, šarže; stav tisku a balení; uspořádání kolíků, koplanární s pokovením pouzdra atd.
Vizuální kontrola může rychle pochopit požadavek na splnění externích požadavků původních výrobců značek, antistatické a vlhkostní normy a to, zda jsou použity nebo renovovány.

Testování funkcí

Všechny testované funkce a parametry, označované jako plně funkční test, podle původních specifikací, poznámek k aplikaci nebo webu klientské aplikace, plná funkčnost testovaných zařízení, včetně stejnosměrných parametrů testu, ale nezahrnuje funkci AC parametrů analytická a ověřovací část hromadného testu mezí parametrů.

Rentgen

Rentgenová kontrola, průchod komponent v rámci 360 ° pozorování, abyste zjistili vnitřní strukturu testovaných komponent a stav připojení balíčku, můžete vidět, že velký počet testovaných vzorků je stejný nebo směs (Mixed-Up) problémy vznikají; navíc mají se specifikacemi (datový list) navzájem, než aby pochopili správnost testovaného vzorku. Stav připojení testovacího balíčku, zjistit informace o připojení čipu a balíčku mezi piny je normální, vyloučit klíč a zkratovaný zkratovaný vodič.

Testování pájitelnosti

Nejedná se o metodu detekce padělků, protože k oxidaci dochází přirozeně; jedná se však o důležitý problém funkčnosti a převládá zejména v horkém a vlhkém podnebí, jako je jihovýchodní Asie a jižní státy v Severní Americe. Společný standard J-STD-002 definuje testovací metody a přijímá / odmítá kritéria pro průchozí zařízení, povrchovou montáž a BGA zařízení. U zařízení pro povrchovou montáž jiných než BGA se používá dip-and-look a do naší sady služeb byl nedávno začleněn „test keramické desky“ pro BGA zařízení. K testování pájitelnosti se doporučují zařízení, která jsou dodávána v nevhodném obalu, v přijatelném obalu, ale jsou starší jednoho roku nebo vykazují znečištění na čepech.

Decapsulation for Die Verification

Destruktivní zkouška, která odstraní izolační materiál součásti a odhalí matrici. Matrice se poté analyzuje na značení a architekturu, aby se určila sledovatelnost a autenticita zařízení. Síla zvětšení až 1 000x je nezbytná k identifikaci značek matric a povrchových anomálií.