Vyberte svou zemi nebo region.

domů
náklad

Zásady přepravy

Způsoby dopravy

Micro-Semiconductor.com nabízí různé druhy způsobů přepravy: můžeme vám pomoci zajistit doručení zásilky prostřednictvím Fedex, DHL, UPS, TNT, EMS nebo jiným způsobem, který vám vyhovuje, můžete si zvolit vlastní logistickou službu, pokud jste spolupracovali s některými konkrétními zásilkami společnost. Přijímáme také způsob dopravy podle požadavku klienta.


Cena poštovného:


Dodací lhůta a cíle

Zajistíme doručení do 1-2 dnů od data, kdy všechny položky dorazí do našeho skladu.
Cla, daně a další poplatky jsou odpovědností příjemce, protože naše poplatky pokrývají pouze poplatek za přepravu balíčku. Chcete-li odhadnout možné náklady, obraťte se na celní úřad vaší země.

Zde je pro vaši informaci dodán časový rozvrh z našeho skladu do vašeho cíle.

Asie Severní Amerika Evropa střední východ Jižní Amerika Afrika
DHL 2-4 dny 3-4 dny 3-5 dní 3-6 dní 3-5 dní 4-6 dní
FedEx IP 2-4 dny 3-4 dny 4-5 dní 3-6 dní 4-6 dní 4-6 dní


* dodací a dodací lhůty se počítají v pracovních dnech od pondělí do pátku. V případě velkých svátků, jako jsou Vánoce, si prosím dejte čas navíc. Při těchto zvláštních příležitostech vám připomínáme možná zpoždění.
Z důvodu této politiky NEMŮŽEME odeslat do následujících zemí: Afghánistán, Středoafrická republika, Republika Pobřeží slonoviny, Konžská demokratická republika, Korejská lidově demokratická republika, Eritrejské společenství, Libanonská republika, Libérijská republika, Somálská demokratická republika, Súdánská republika.
Pro více informací o zásilce nás kontaktujte na info@Micro-Semiconductors.hk