Vyberte svou zemi nebo region.

domů
Line Card
WeEn Semiconductors Co., Ltd
WeEn Semiconductors Co., Ltd

WeEn Semiconductors Co., Ltd

WeEn Semiconductors Co., Ltd, WeEn Semiconductors, WeEn Semiconductors Co., Ltd
Formulář žádosti o cenovou nabídku
Klasifikace
6
produkty
873
Zvýšit
153

popis

- WeEn Semiconductors Co, Ltd, je globální společný podnik mezi NXP Semiconductors N.V. a Beijing JianGuang Asset Management Co Ltd (JAC Capital). WeEn Semiconductors byl oficiálně otevřen dne 19. ledna 2016 s obchodním a provozním centrem v Šanghaji v Číně. WeEn Semiconductors je registrován v Nanchang městě, které je hlavním městem provincie Jiangxi, Čína. Plně vlastní dceřiné společnosti a pobočky v městě Jilin pro bipolární výrobu, v Šanghaji a ve Spojeném království pro podporu výzkumu a vývoje a výroby, v Hongkongu pro prodejní činnosti a v mnoha dalších zemích pro prodej a zákaznické služby.
Jako klíčový hráč v oboru polovodičů kombinuje WeEn pokročilou bipolární energetickou technologii a silný zdroj společnosti JAC Capital v čínském výrobním průmyslu a distribučních kanálech a zaměřuje se na vývoj kompletního portfolia nejvýkonnějších produktů s bipolární energií, včetně silikonově řízených usměrňovačů, výkonové diody, vysokonapěťové tranzistory, karbid křemíku, které jsou široce používány v automobilovém průmyslu, telekomunikacích, počítačích a spotřební elektronice, inteligentních domácích spotřebičích, osvětlení a řízení spotřeby elektrické energie. Cílem je pomoci zákazníkům dosáhnout vyšší efektivnosti nákladů a efektivnosti výroby a přispět k rozvoji Číny a globální inteligentní výroby.
Produktové portfolio NXP Bi-Polar Division (diody, tyristory a tranzistory) bylo převedeno na společnost WeEn Semiconductors (19. ledna 2017).

Industry News

KATEGORIE PRODUKTů

Diskrétní polovodičové produkty
Tranzistory - FET, MOSFETy - Pole
Tranzistory - bipolární (BJT) - jednoduché
Tyristory - TRIAC
Tyristory - SCR
Diody - Usměrňovače - Jednoduché
Diody - usměrňovače - pole